Ana Sayfa / İletişim / Yasal Uyarılar
Yasal Uyarılar

Ödeme Seçenekleri  :       Sitemizde aldığınız ürünleri bankaya Nakit havale, Nakit (kapıda ödeme), Kredi kartı ile tek seferde veya  taksitli ödeyebilirsiniz.

a) Havale ile ödeme : Bankaya nakit havale işleminde,iletişim panelinde farklı bankaların firmamıza ait hesapları gösterilmektedir. Firmamız hesaplarını konrol ettikten sonra siparişlerinizi hazırlayıp tarafınıza gönderecektir.
b) Kapıda ödeme :  Kapıda ödeme işleminde,Firma yetkilimiz ürün bedelini makbuz karşılığı nakit tahsil eder. 
c)Kredi kartı ile ödeme :  Kredi kartları ile ödeme işlemleri, pos cihazı anlaşmamız bulunan bankalar kanalı ile Rapid SSL 128 bit      şifreleme sistemi kullanılarak tam güvenli ortamda gerçekleşmektedir.

Teslimat Süresi :        Siparişleriniz, stoğumuzda bulunan stoğumuzda bulunan bir mal ise engeç 3(Üç) iş günü içerisinde kargoya verilir. Ancak opsiyonel (Renk-Ölçü gibi) özellikleri olan, stokta hazır bulundurulmayan, sipariş üzerine imal edilen ürünler  (Dolap, Sandalye, Masa, Duvar ve Dolap Süslemeleri, Çit ve Separatörler, Figürlü Ürünler) en geç 25 gün içerisinde kargoya teslim edilir.Firmamız siparişinize müteakip sizi telefonla arayarak teslim süresi hakkında ayrıntılı bilgi verecektir.

Montaj ve Nakliye Sorumluluğu :     Prensip olarak montaj ve nakliye bedeli müşteri sorumluluğundadır.Belirli dönemlerde  yapılacak alışverişlerde promosyon amaçlı olarak firmamız Kargo/Nakliye ücretlerini karşılayacağını taahhüt edebilir.Ancak satışın büyüklüğüne göre, müşteri talebi doğrultusunda, ücreti karşılığında nakliye ve montaj hizmeti firmamız araçları ve elemanları tarafından karşılanabilir.Hizmet bedeli ayrıca fatura edilir.

   
Sipariş İptali ve Ürün İadesi :          Verdiğiniz siparişi ,  teslim süreleri içerisinde ,teslim almadan iptal etmek isterseniz  firmamızın 0312 257 0 258 numaralı telefondan arayıp sipariş bigilerinizi vererek iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise geliş-gidiş kargo masraflarını ödeme yükümlülüğü alıcıya aittir.    Almış olduğunuz ürünü , teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şekli ile firmamızın 312 257 0 258 numaralı telefonunu arayarak iade edebilirsiniz. Kullanılmış, tahrip edilmiş, ambalajı açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez, ürün bedeli iade edilmez. İade edilen ürün bir firma tarafından satın alınmışsa iade faturası ile iadesi zorunludur. Ürün bir şahıs tarafından alınmışsa firmamızın düzenlediği fatura ile ürünler iade edilir. Bu fatura iptal edilir. Geriye kalan ürünleri gösterir yeni bir fatura düzenlenir. Sipariş iptali ve ürün iadesinden doğan alacaklarınız ürün firmamıza ulaştıktan sonra kredi kartınıza  veya banka hesap numaranıza  3 (üç) gün içerisinde banka insiyatifinde iade edilir.İşlemle ilgili bilgi firmamız tarafından aynı gün tarafınıza iletilecektir. Bu andan itibaren firmamızın ücret iade etme sorumluluğu ortadan kalkar. Bankanızın hesabınıza yapacağı iadelerle ilgili işlemlerde firmamız kesinlikle insiyatif sahibi değildir.Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir.  Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2–6 hafta arasında yapılabilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilmektedir. Bu işlemlerle ilgili sıkıntılarınızı bankanızın kredi kartı servisi ile görüşünüz.

Garanti :              Sitemizde satılan tüm ürünler kullanıcı hataları dışında üretici firmaların 2(İki) yıl garantisi altındadır. İmâlat hatalı  ürünlerin eksikleri üretimini yaptığımız ürünler için üretici ya da ithalatçı tarafından giderilir veya ürün yenisi ile değiştirilir.Üretimini yaptığımız ürünler için uygulanan garanti işlemi sırasında oluşacak masraflar firmamızca karşılanır.Diğer ürünler için ilgili firmaların garanti prosedürü uygulanır.